murfy adlı üyeden alıntı
ya bırakın bu yufka yürekli işlerini.. sanki millet tıklıyorda milletin vicdanıyla verdiği parayı gasp ediyor bırakın bu işleri lütfen ya..hile yapmış babalar gibi .. ha siteye katkı olsun diye tıkla demiş o onu yazmış.. devam edin bu kafayla.. yabancı webmasterlar deli gibi kazanıyor bu yollarla işlerini görüyorlar.. ama siz bu geri kafalılığınızla Türk webmaster ını 300 tıklama karşılığı 1-2 dolarlara mahkum ediyorsunuz.. ve eminimki burda bu çığırtganlığı yapanlarda bu olaydan çekiyordur.. yazık yazık ... uğraşadurun böyle boş işlerle..

bakın aşağıdaki bi site örnek.. hem tıklayın demiş hem iframe ile yahoo reklamı bile çıkartmış dei gibide kazanıyor.. siz hala uğraşın bu işlerle..

http://www.lyricpages.com/links.php

yani orda o lafı yazsa nolucak yazmasa nolucak dediğim gibi tıklayan cebinden 100 binlira bile çıkarmıyor..
Ben sana kesinlikle katılmıyorum.Bence senin hayata bakış açınla ılgılı bişi bu.Ordan yazan Kimsesiz çocuklar Kalıbını Normal bişiyle kıyaslayabılmen ıle alakalı.Sana gore Ortada anormal bı durum yok gibi.Baksana zaten demıssınkı Sıteme destek ıcın tıklayın yerıne bunu yazmış ne varki.İşte bu kadar hassas olabılıyorsunuz siz.