Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Google'ın Flixya.com hakkındaki cevabı
Tekil Mesaj gösterimi
  76  
Alt 15-05-2007, 23:13:58
basaracaksin

Ben boşuna beklemeyin derim, birkaç gündür araştırıyorum kesin bir şeyler çıkacak bunun altından diye ve çıktı gerçekten de.. bir arkadaş başka bir başlığa yazmış bu adamlar niye kendileri bot yapmıyorlar sonuçta, isteseler onlar da yaparlar diye gerçekten de çok haklı bence.. sonuçta bu adamların amacı olabildiğince çok adamı sitelerine çekmek ve bot kullanmak da bunu kesinlikle baltalar. zaten siteyi incelerseniz aşağıdaki kurallardan bold olanında da bunun geçersiz olduğunu görürsünüz, bot kullanarak program kullanarak siteye video ekleyenlerin bir şey kazanacağını zannetmiyorum ama yine de başarılar eğer video ekleyip bir de üstüne para da alırsanız o zaman fiyatı ne kadar olursa olsun alıcam valla

Flixya Rewards Program Official Rules

- No purchase necessary to enter or win.
- Members must be registered with Flixya and agree to the terms and conditions.
- Members will receive points for referring friends, posting videos, and sharing comments. See the Rewards Program page for points breakdown.
- Submissions by auto/bots/mechanical are ineligible.
- Abuse of our system will result in ineligibility for claiming any reward. This includes harassment of others, malicious or inappropriate behavior.
- Spamming is not allowed. (This includes repetitive, or irrelevant comments)