sevgili arkadaşlar gelen mailler hep aynı hatta hafta iciolmasına ragmen ofsi te bulunmamaktayız diiyp sallıyorlar :S

Alıntı
Merhaba,

E-postanız için teşekkür ederiz.

Hafta sonu ofiste olmadığımızdan dolayı şu anda size cevap veremiyoruz; ancak sorununuzu çözebilmek için yardımcı olmak isteriz. Her zaman için, aşağıda belirtilen çevrimiçi bilgi kaynaklarımızdan veya yardım merkezimizden kolayca detaylı cevaplar bulabilirsiniz.

AdSense Yardım Merkezi, ödemeler ve PIN konuları, giriş bilgisi işlemleri, raporlama ve kazançlar ve kontak bilgilerinin güncellenmesi gibi en sık sorulan konuları kapsar. Yardım Merkezimize, http://www.google.com/adsense/support?hl=tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Yardım Merkezimizden istediğiniz bilgilere ulaşamazsanız, yayıncılar için düzenlenmiş AdSense Yardım Forumu’na sorularınızı ekleyebilirsiniz http://groups.google.com/group/adsense-help-tr. Ayrıca, bazı yararlı bilgilere AdSense Blog sayfasından da ulaşabilirsiniz (http://adsense.blogspot.com ,şu an için blog sadece İngilizce hizmet vermektedir).

Eğer çevrimiçi bilgi kaynaklarımız size aradığınız bilgileri sağlamadıysa, hafta sonundan sonra yeni bir e-posta gönderebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

Saygılar,

Google AdSense EkibiOriginal Message Follows:
------------------------
From: "------------------------->
Subject: İyigünler
Date: Mon, 14 May 2007 11:08:48 +0300
adenseye benim mail atmammı yasak anlamadım herkes rahatlıkla mail leşebiliyor.