Sabah yazdığım maile 15.46 da Özgür beyden cevap gelmiş.Bu kadar hızlı olacaklarını tahmin etmiyordum
"Merhaba ,

E-postanız ve cevabımızı sabırla beklediğiniz için teşekkür ederiz.

Hesabınızdaki etkinlik hakkında bize bilgi verdiğiniz için teşekkür ederiz. Dürüstlüğünüz ve geçersiz tıklama etkinliğinin devam etmesini önlemeye yönelik çabalarınız için teşekkür ederiz. Tüm geçerli tıklamaların ve gösterimlerin hesabınıza alacak kaydedildiğinden emin olabilirsiniz.

Ayrıca geçersiz tıklamalar konusunda endişelerinizi gidereceğini umduğumuz birkaç çözümü aşağıda sunuyoruz.

1. İlk olarak sitenizin trafik günlüğü kayıtlarını inceleyebilirsiniz ve bulgularınızı bize bildirebilirsiniz. Bu bilgiler, Şartlar ve Koşullarımızda geçersiz tıklamaları belirlerken Google'ın takdir hakkını kullanacağı belirtilmiş olsa da sorunları çözmemize yardımcı olabilir. Sitenizin trafik günlüğü kaydını tutma konusunda yardıma ihtiyaç duyarsanız aşağıdaki Google arama terimlerini deneyebilirsiniz:

Web yöneticisi kaynakları
Web sitesi izleme ve günlük kaydı tutma
Site trafiği analizi

Bulgularınızı bize bildirmek isterseniz lütfen https://www.google.com/support/adsen...clicks_contact adresini ziyaret edin.

https://www.google.com/support/adsen...y?answer=23921 adresindeki Yardım Merkezimizi ziyaret ederek hesabınızın iyi sicilini korumaya yönelik ipuçlarını ve yönergeleri bulabilirsiniz.

2. Geçersiz tıklama üretmenizi önlemenin en iyi yollarından biri de Şartlar ve Koşullarımızla program politikalarımızı inceleyerek bunlara uymanızdır:

https://www.google.com/adsense/terms
https://www.google.com/adsense/policies

Son olarak, lütfen size sorunla ilgili bazı kısa açıklamalar yapmamıza izin verin. Reklamverenlerimizin yanı sıra sizin çıkarlarınızı da korumak amacıyla Google, AdSense programının kötüye kullanımını önlemek için Google reklamlarındaki tıklamaları izler. Bu amaçla hem otomatik sistemlerden hem de gözle yapılan incelemelerden yararlanırız. Daha açık olarak belirtirsek, teknolojimiz tüm reklam tıklamalarını; reklamverenlerin tıklama sayısını veya yayıncıların kazançlarını yapay olarak artırmayı amaçlayan geçersiz tıklama etkinlikleri için analiz etmektedir.

Programımız veya hesabınız ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, yayıncılar için oluşturulmuş AdSense Yardım Forumu'na sorunuzu yazabilirsiniz ( AdSense Yardım Forumu | Google Groups ) veya AdSense Destek sayfasını ziyaret edebilirsiniz ( https://www.google.com/support/adsense?hl=tr ). Sorularınıza uygun cevabı bulamazsanız, bu e-postaya cevap göndermekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım.

Saygılar,"

Özgür
Google AdSense Ekibi