Büğün msnde takılıyordum [email protected]@ nickli bir arkadaş ekledi.Selam ikide kelam ettikten sonra adam dedi bir konu hakkında konuşmak istiyorum.Bende ilgilendiğim bir konuysa olur dedim.
Adam dediki biz bir ağ kurduk.Ortalama 40 kişi olucaz.Sonra herkesin sitesini bir txt dosyasına yazıcaz ve herkes günde 1 kere o sitede google adsense reklamlarını tıklıcak (çok üzücü vallahi)
Dedim sen çokmu zekisin google'ye kazıkmı atıcaksın.Hayır dedi ne alakası var biz sadece ağ kurucaz ve google'den para kazanıcaz.
Bende dedim zamanında bununla ilgili ufak bişi yazmıştım istersen oku.
Alıntı
Googleden para kazanmaya yeni başlamış hiçbir şekilde adsensenin kurullarını bilmeyen vede okumamış kişiler googleye kazık attıklarını düşünüyorlar.Genellikle forumlarda rastlıyorum ‘’Sitemize destek için google reklamlarına tıklarmısnız ? ‘’ gibi google reklamlarına tavsiye yazılar yazıyorlar.Ama yaptıklarının kural dışı oldugundan bile haberi yok o sadece daha fazla dahada fazla para kazanmak istiyor.Bunun sonucunda da google adsenseden süpper bir ban yiyiyor.O zamana kadar kazandıgı paralar da hiç oluyor. Emeklerinizin boşa gitmesini istemiyorsanız kuralları iyi incelemenizi tavsiye ederim
Adam dedi bunların hepsini biliyorum zaten kendim bile tıklasam hemen banlanırım.
Eee dedim daha niye ağ kuruyorsun.Diyor sen gelmek istiyormusun
Sonrada gelsin R10 '' Banlandım ne yapmam lazım'' diye konu açsın.
Gerçekten ben adamın haline çok üzüldüm yani işleri güçleri hile.
Tamam hilede güzel bişey ama şeytan olmadan cin çarpmaya çalışıyor (Bu cümle böylemiydi ? )