Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Adsense Fan Mail 2
Tekil Mesaj gösterimi
  1  
Alt 06-01-2006, 22:03:05
dursunbaba
Üyeliği durduruldu
 
Standart

Adsense Fan Mail 2

Google Adsense kullanan ve Google mail atıp kendileri için iyi işler yaptıklarını bildiren emaillerden sadece birisi. Adsenseblog'da okudum ve sizinle paylaşmak istedim. Bazı arkadaşlar ingilizce kaynak gösterdigimden şikayet ederdi, umarım bu sefer sorun yoktur

Adsense Fan Mail 2
Romanya dan Mircea bizimle hikayesini paylaşıyor, bizde bu hikayeyi sizinle paylaşıyoruz.

Google Adsense hakkında ne söyleyebilirim.

Adsense benim işimi kurtardı. Kimsenin bana yardım etmedigi ve kimsenin bana reklam vermedigi günlerde Adsense ile tanıştım. Adsense bana sitemden para kazanma yolunu gösterdi ve bana yardımcı oldu, Google ile iş yaptıgım için mutluyum.

İlk günden başlayarak sitemden para kazanmaya başladım ve günden güne gelirimi artırdım. Bende ziyaretcilerime kaliteli içerige bedava ulaşma şansı verdim.

Şu anda üstümde beyaz bir "I love Google" yazılı tişört var. Bu tişörtlerden bende çok, ne zaman fırsat bulsam, zaman mekan farketmeden giyiyorum.

Google Adsense gerçekten benim işimi kurtardı.

Teşekkürler Google!

Mircea Alexandru (Romanya)
Adsenseblog daki orjinal post
Alıntı:
Alıntı
AdSense fan mail 2
Mircea from Romania shared his story with us, and we'd like to share it with you.

What can I say about Google AdSense.

They SAVED my BUSINESS. On the days when no one helped me, and no one wanted to advertise on my site, I introduced Google AdSense. When I thought I would never make any money with my site, AdSense saved me, and showed me the way. I am happy to be doing business with Google.

From the first day I made revenue, I realised that this is the way to really boost my site's income, so I can give free quality content and free access to users.

At this moment I am wearing a white "I love Google!" t-shirt. This is just one of many. I wear them anywhere and anytime I have an occasion.

Google AdSense really saved my business.

Thank you Google!

Mircea Alexandru (Romania)
Kaynak: adsenseblog
Not: Bir kez okudum ve çevirdim, çeviri hataları olsada konu bundan ibaret.

Konu dursunbaba tarafından (06-01-2006 Saat 22:05:32 ) değiştirilmiştir..
Sponsored Links