Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - hala kazanamıyorum diyenlere
Tekil Mesaj gösterimi
  16  
Alt 11-04-2007, 02:13:51
testere
Üyeliği durduruldu

çamur atmak değil amaç tabii ki.zaten teşekkür ediyoruz yazılar için ama acemilerin yapabileceği iş değil bu yöntem. kendimden biliyorum. olmuyor. toplist eklemekle backlink kazanmak yetmez ingilizce sitede. önce yabancı forumlara üye olacaksın. çevre edineceksin. link satın alman gerektiğini öğreneceksin. içeriğin özgün olmasından daha önemli olan bol içeriktir. biz nasıl Türkçe siteye 1000 sayfayı bir haftada koyuyorsak, yabancılar da bunu kendi dillerinde yapabiliyorlar. yarışmamız içerik açısından mümkün değil. 100 sözcüğü 1 dolara yazanlar var ve işleri başlarından aşkın. bizse 0.5 dolara link satamıyoruz kendi aramızda.

denedim o yüzden yazıyorum. bu iş bu kadar basit değil. dünyada en çok aratılan 200 sözcükten biriyle ilgili site yapmıştım. ilk ondaki siteden backlink bile aldım. ama nereye kadar. Türkçe bir siteye bir günde 200 backlink bulabiliriz ama ingilizcede bunu yapmak için onların ortamına girmek lazım önce.

başta da söylediğim gibi, bu yöntem profesyoneller için idealdir.onlar da biliyorlar neyin ne olduğunu. adamın zaten pr 6 site sayfa sayısı belli değil, ilk güncellemede en dandik sayfayı pr 4 yapabiliyorlar. ama yeni başlayanlar için bu mümkün değil.

yeni başlayanlar, amaçları para kazanmaksa, geyik konularla işe başlamalıdır, oyun gibi, bebek isimleri gibi.