Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - hala kazanamıyorum diyenlere
Tekil Mesaj gösterimi
  7  
Alt 10-04-2007, 21:02:17
baris333
 
Standart
Alıntı:
testere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
söylenenler doğru düşünceler.ama bence böyle bir çalışmada backlinkler çok önemli.rüya tabirleri sitesi yapılırsa öyle ya da böyle ziyaretçi bulunur ama "travel web site" gibi bir konuda yapılırsa, 6-7 ay sürekli olarak backlinkle uğraşmak gerekir.içeriği kopyala yapıştır yapmak zerre kadar işe yaramaz ve işin en hüsran verici tarafı, örneğin adwordste bakıldığında "travel web site" ifadesine 2 dolar verir diye düşünülür ama aslında 2-3 cent verebilir.zaten bu şekilde reklam çıkmaz."site", "web" gibi ucuz reklamlar çıkar, onlar da işe yaramaz.çünkü günde 100 kişi girer iyi bir ihtimalle, onlardan da 10 kişi tıklasa, kazanç 20 cent olur.ama bir oyun sitesine kolaylıkla 2k giriş elde edilir ve 10 kişi tıklasa yine 20 cent kazanılabilinir.
işini iyi bilenler eminim arkadaşın belirttiği yöntemle çok güzel para kazanıyorlardır ama benim gibi uzman olmayanlar için elverişli bir sistem olarak görmüyorum.acemiler için tık ücreti değil, çok sayıda ziyaretçi nasıl elde edilir konusu önemlidir.
teşekkür ederim yazı için.
Orjinal içerik diye yazıda belirttim . +zaten googleda hedef kitleniz içeriğinizle uyuşuyosa tıklma başı ücretleri daha iyi reklamlarla katlıyosunuz.
______________________________________________________

süperimmmmmm Yaşasın Ben!