Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Adult Bir Sitede Adsense Reklamı
Tekil Mesaj gösterimi
  11  
Alt 27-03-2007, 14:00:15
Kerem

Alıntı:
asasmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bende geçen benzer konu açtım bir site adresi verdim full ***** ama adsense var şikayet ettim ama hala reklam duruyor şikayet edeli 2 ay oldu
Google AdSense olarak, bize iletilen AdSense program kuralı ihlalleri kalite uzmanlarımıza iletilmekte ve incelemeye alınmaktadır. Ancak daha önce de belirttiğimiz üzere konu hakkında doğrudan görüş bildiremeyiz ya da belirli bir sitenin politikalarımıza ne kadar uygun olduğuna ilişkin geribildirimde bulunamayız.
AdSense program kurallarının tüm yayıncılarımız için geçerli olduğunu belirtir, AdSense programının kalitesinin korunmasında yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz.
Benzer bir şikayetimden ötürü bana hemen hemen aynı cebazı yazmışlardı ("uzmanlarımız inceliyor"). Hemen cevap yazdım, herşey açık ve seçik ortada, neyi inceliyor uzmanlarınız? Bir de mailimin sonuna, "bir adwords reklamvereni olarak, bu siteden reklamları kaldırmadığınız taktirde reklamlarımı iptal edip, hakkınızda yasal yollara başvuracağım!" ifadesini ekledim. 2-3 gün sonra reklamlar kaldırılmıştı.

Bilintel Bilişim Ticaret Limited Şirketi - 0850 850 34 58