Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - iframe ile adsense kodu okutma
Tekil Mesaj gösterimi
  4  
Alt 20-03-2007, 01:18:12
Mois
Ipsa scientia potestas es

ya problem şu benim adsense kodlarımı birisi sürekli banlatmak için sitemynet gibi sitelerden hesap açarak ve kendi sitemi iframe ile okutup kural ihlali yapacak şekilde o siteyi hazırlayarak kodlarımı gösterime sokuyordu bende sürekli mailleşiyordum adsense ile belirttim sadece bu domainde reklamlarımı yayınlıyorum başka bir domainde yayınlanan kod benim isteğim dışındadır gibilerinden acaba bunu yanlış anladılarda asıl gösterime soktuğum sitede reklam koymamımı engellediler durumu izah eden bir mail gönderdim böyle böyle ben sadece bu sitede kullanıyorum demiştim acaba yanlış algıladınızda gösterimi orada durdurttunuz mu dedim , çünkü siteme http://ip olarak girdiğimde adsense reklamlarını görüyorum ama www.domain.com olarak girince göremiyorum + başka bir domainimde yine adsense kodumu koyunca reklam görüntülenebiliyor ama asıl domainimde bu sayfayı görmeye izin yok gibi bir beyaz sayfa veriyor reklam kısmında anlamadım gitti ilgili yere mail gönderdim dediğim gibi ama bu zaman zarfında x.php içerisine sadece adsense kodlarını koyup www.domain.com dan iframe ile okutmak istedim o yüzden yani zaten sadece domain.com da kodlarım gösterimde olacak başka hiçbir sayfada kodlarım yayınlanmıyor x.php içerisindede dediğim gibi sadece adsense kodu yer alacak