Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Neden ?
Konu: Neden ?
Tekil Mesaj gösterimi
  7  
Alt 14-12-2005, 10:16:22
radmin
radministrator

Kesinlikle katılıyorum.Bitecek olanlar tek ziyaretçiyi arama motorundan alan sitelerdir.örnegin siberalem.com inndir.com download.com itiraf.com winamp.com ziyaretçilerini asla kaybetmez google onlar için pek bişey ifade etmiyor
98 yıllarında bişey aramak için girdigim ilk sayfa altavista.com idi.
şimdi adı bile anılmıyor.
microsoft amca ücretsiz bir işletim sistemi dagıtacak yakında sırf linux'un önünü kesmek için. Bu gösteriyor ki dünya devi microsoft bile duraklama dönemlerine giriyor.
Google'u yapanlar 2 üniversite ögrencisiydi.7milyar insanın yaşadıgı dünyada bu 2 kişiden daha zeki adam yok mu? tabii ki var...
belki ellerine maddi firsat geçmemiştir, google'u yapanlar gibi (google 1 milyon dolar yatırım ile kuruldu, yahoo 10.000$ sermaye ile).Bir gün biri gelip google amcayı tahtından indire bilecek bir projesini rakiplerine satsa yada sponsor bulsa google amcada biter, kaşına gözüne hayran degiliz google amcanın.biri daha isabetli sonuçlar getirse önümüze ona gider millet
windowsXP ilk çıktıgında bill gates (gavurlar billy diyo bizim ibrahim tatlısese ibo dedigimiz gibi ) canlı yayında konuşma yaptı.Öyle bir işletim sistemi geliştirdik ki aktivasyonu olmadan kimse bunu kullanamaz, bunu kimse kıramaz dedi.Konuşmasından tam 3 saat sonra 19 yaşındaki veledin teki aktivasyonu kırıp dünyaya dagıttı.microsoftun 450.000 mühendisi yada çalışanı bu çocuk kadar zeki degilmiydi
Akıl akıldan üstündür.Bu net dünyasında her an herşey olabilir...
bizim billy nin bütün yazılımlarını kırmışlar dagıtıyorlar hemde tek pakette. microsoft mu zeki bu adam mı zeki :/

Bir Güldün Yâr sen, hep elime batanı
Seni dalından kopardım, kan doldu avuçlarım...