Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Tıklayın yardım edin :)
Tekil Mesaj gösterimi
  30  
Alt 18-07-2005, 15:23:56
Permission
Üyeliği durduruldu

Alıntı:
Malatyasporlu Nickli Üyeden Alıntı
Yav şunu anlamıyorum tamam hile yapmış yanlıştır şudur budur lafımız yok hepsine eyvallah ta ; Aramızda Google yetkilisimi var ? yani buraya yazarak aslında hileyi tetikliyorsunuz mesela ben şu an dedimki bende böyle yapayım nasıl olsa google bişey yapmıyor ben bu siteyi daha öncede gördüm ve bende şu fikir uyandı ; demekki google bu tarz sitelere bişey yapmıyor , o zaman bende yapayım hemen ! dedim içimden , şimdi yararımı oldu zararımı ?

ha birde şu var hile yapacaksan da akıllı yollardan yap takdir edelim böyle adamları görünce insanın ciden ispiyonlayası geliyor , ama şu var madem pop açtın bari akıllıca aç bugün forumdaki bi kardeşimin pop açışını gördüm valla takdir ettim sizde görseniz sizde takdir edersiniz , hatta bende takdir ettim bi iki tık attım ama sizde görseniz sizde atardınız hotelci kardeşim benim

diyeceğim şudur , aramızda Google yetkilisi yok ha eğer varda ben bilmiyorsam hepinizden özür

arkadaşım amacım yanai bu tür şeylerin hile olmadıgını sananalar var mesala tartıştıgımız demkki hile olarak görmüyorki yapıyor biz hile oldugunu anlatmak için yazdık yanai foruma bişiler öğrenmek isteyen kişiler bunu okursa diyecek evet bu hilemiş deyip vazgecer belki öbür şekilde yapcak sonra buraya konu acacak bu hilemidir ? diye