Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Kadro tamam arkadaşlar bende banlandım hehehe
Tekil Mesaj gösterimi
  14  
Alt 11-12-2005, 13:36:38
Labidu
Guest

Alıntı:
dazlak Nickli Üyeden Alıntı
acaba benim googleye attığım mailmi etkili oldu zuhauha..
kullanıcı adını vermiştim, imzandanki aylık kazancı vermiştim, o yolladığın university şeysini vermiştim bi faydası olmuştur atılmanda umarım
Emin Ol Hiçbir Faydası Olmamıştır.Yaptığın hareketin kendınce doğru oldugunu ve cok kaliteli bir iş yaptıgını zannedıyorsun ama ne yazıkki bu sadece kendı egolarını tatmın etmekten oteye gıtmez.

1.cisi O senın Kullanıcı adım ve Onlıne unıversty dedıgın şeydekı Kodlar tamamen sallama gırılmış kod'dur.Herşeyın bır profesyonelitesi vardır.Bunu yapacak kadar aptal değilim.

Ben banlanma sebebımı yukarıdada belırttım.Yanlışlıkla aynı bılgısayardan 30 dakıka ıcınde 2 kez kendı reklamıma tıkladım.İstemeyerek.Ve aynı bılgısayardan kendı adsense hesabıma gırdım.zaten banlanıcagımı sezdıgım ıcın adsense reklamlarınıda hemen kaldırmıştım ama olmadı.

Neyse sağolsun Ben zaten hayatını adsense ustune kurmuş bır ınsan degılım.sadece ekstra bır projemı hayata sokmak ıcın script kodlatıcaktım ona para cıkarmak ıcındı.Ki zaten olduda su an 230 dolarım yolda allah bereket versın.yıne adsense kullanıcam kullanmıcam dııl.Ama hıle yaparak kullanmama gerek yok zaten herşeyin fazlası zarardır.öncekı yazımdada belırttıgım gıbı..

Ama dazlak senın nıckını hafızama kazıyorum.Bu yazın ve davranış şeklın gerçekten Çok güzeldi

BRAVO sana...(alkışlayan adam smileyi)