Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Çifte Standart.. mı?
Tekil Mesaj gösterimi
  9  
Alt 11-12-2005, 04:08:16
SiteRehber.com
Üyeliği durduruldu

Ben banlanmalarin işe yeni giren turk elemanlarin patronlarina yaranmak için arttiğini sanmiyorum açikcasi. Daha önceki calişanlar patronlarina yaranma ihtiyaci duymuyorlarmiydi? veya biz kazaninca google da kazanmiyormu? banlama ile patrona yaranilir mi? madem amaci PARA o zaman banlatmamasi gerek. ki işe yeni giren türk elemanlarin banlama yetkisinin oldugunu da sanmiyorum bence kontrol yine merkezden... Yabancilarin banlanmayip turklerin banlanmasinin altinda bence farkli sebepler yatiyor.. Ha hile yapmiyormuyuz? yapiyoruz.. banlasinlar bizi.. Bence google in daha farkli bir mantigi var, ama çözmüş değiliz işte.. yoksa ogame kural ihlali yapiyorsa, ve kural ihlalini yapani banlayan eleman patron gozunde yukseliyorsa emin olun ki ogame de şu an coktan ucmuştu... Yani farkli bişeyler var bizim anlayamadigimiz, veya anlayip ta anlamak istemedigimiz... PARAYSA ogame'den daha kral para kazandiririm ben google a ama dediğim gibi olay farkli sanki... Yoksa beni banlamazdi

Ve sanırım google da cereyan eden saçmalıklari YPN nin gelmesi ile aşacagiz, Halen USA vatandaşi olup ta YPN yerine Adsense kullananlari anlamiyorum zaten.. En siradan içeriğe sahip sitede bile YPN , adsense den 8-10 kat fazla kazandiriyor. bizzat denendi.. ayni sitede bir adsense birde YPN test edildi, hiçbir hilesiz (iframe vs) 10 kat daha fazla getiri var.. neyse konu dağilmasin..

Allah sonumuzu hayir ede...

Konu SiteRehber.com tarafından (11-12-2005 Saat 04:45:49 ) değiştirilmiştir..