Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Tıklayın yardım edin :)
Tekil Mesaj gösterimi
  17  
Alt 18-07-2005, 15:39:02
ARKaDaS

Alıntı:
webmaster Nickli Üyeden Alıntı
Ben hile yapani desteklemiyorum. Buraya her hile yapani yazarsaniz çöplüge döner ve ben 2 aydir bunu savunuyorum. Eger bu Adsense alaninin amaci hile yapanlari yazmaksa bende 10243 tane baslik acar 10243 tane hile yapan siteyi yazarim ama sadece burayi çöplüge dönüstürmüs olurum. Ben hala hile yapiyorum framele sayfa cagirip gösteriyorum birçok arkadas sikayet etti ve birsey olmadi. Bu hala birçok forumda tartisiliyor ve atilanda var göz yumulanda. Bunu sende yapiyodun atakan burda kendi ismini / siteni görmek çokmu hosuna giderdi düsünsene arkandan insanlar hileci hirsiz diye mesaj yazsa ve sen hiçbirini tanimasan külliyen forum sana cephe almis gibi 200 mesaj atilmis hepsi seni sikayet etmek için siraya girmis bekliyor. Birde söyle düsün basit bir e-mail atilarak wm uyarilir foruma mesaj bile atilmaz devam ederse adsense e sikayet edilir konu kapanir. Siz resmen poliscilik oynuyor site site dolasip hile yapani ariyorsunuz(lafim ortaya üstüne alinan alinsin) ve ben bunu anlamiyor ve çekemiyorum kimse kusura bakmasin.
Aynen katılıyorum kardeşime.
Alıntı:
Permission Nickli Üyeden Alıntı
Egerki adam haksız kazanç elde ediyorsa uyarmak tabiki ispiyonculuk degildir.
Buradan mı uyarıyorsun ?
Bence bu yaptığınız saçmalık. Atakan sen daha geçen gün yazdın benimde sakat bir kaç sayfa vardı düzenledim diye. Bu forumda bir yerde yazdın sanırım.
Ben hile yapıyorum kardeşim. Bu forumun kullanıcısı olduğum bilindiği için benim sitelerim hakkında yazılmasını normal karşılarım. Siz "belki"lere oynuyorsunuz.
Buraya yazarak sarfedeceğin efor'un yarısına adamı uyarmış olurdun. Diğer yarısınada adamı şikayet ederdin.
Pigeon : Kimse kimseye hile yapma diyemez. Yapmak istiyorsan tabiiki yapabilirsin. Bu kadar basit.

Alışveriş yaptığım kişilerin konularına mesaj yazmıyorum.
Sponsored Links