Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Tıklayın yardım edin :)
Tekil Mesaj gösterimi
  13  
Alt 18-07-2005, 14:30:31
webmaster
Üyeliği durduruldu

Alıntı:
WhiteKey Nickli Üyeden Alıntı
hiç kusura kalma da
sen değilmisin hile yapmadan kazanmayı istiyorum diye .
kötü manada demiyorum tabide bunları desteklemek yanlış.
ve bukadar abartan adamların hesaplarının kapanması lazım ispiyonlayacakmıyım hayır. ama umarım birileri ispiyonlar bunu
Ben hile yapani desteklemiyorum. Buraya her hile yapani yazarsaniz çöplüge döner ve ben 2 aydir bunu savunuyorum. Eger bu Adsense alaninin amaci hile yapanlari yazmaksa bende 10243 tane baslik acar 10243 tane hile yapan siteyi yazarim ama sadece burayi çöplüge dönüstürmüs olurum. Ben hala hile yapiyorum framele sayfa cagirip gösteriyorum birçok arkadas sikayet etti ve birsey olmadi. Bu hala birçok forumda tartisiliyor ve atilanda var göz yumulanda. Bunu sende yapiyodun atakan burda kendi ismini / siteni görmek çokmu hosuna giderdi düsünsene arkandan insanlar hileci hirsiz diye mesaj yazsa ve sen hiçbirini tanimasan külliyen forum sana cephe almis gibi 200 mesaj atilmis hepsi seni sikayet etmek için siraya girmis bekliyor. Birde söyle düsün basit bir e-mail atilarak wm uyarilir foruma mesaj bile atilmaz devam ederse adsense e sikayet edilir konu kapanir. Siz resmen poliscilik oynuyor site site dolasip hile yapani ariyorsunuz(lafim ortaya üstüne alinan alinsin) ve ben bunu anlamiyor ve çekemiyorum kimse kusura bakmasin.