Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Çok önemli (yine banlanır mıyım)
Tekil Mesaj gösterimi
  18  
Alt 09-03-2007, 23:46:41
web_master

Alıntı:
KankaTurk.Org Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kardeşim şurda 1000 mesajın var diye bana artislik yapma... tıklamıyorum dedim... ne diyosun sen yalan borcum mu var... bişi yazdım tıklamaya bakma! cvp yaz yazdıysan da sus...
eger kizmayacaksan bir sey soyleyecegim siten cok guzel iyi bir egitim sitesine benziyor sadece basliklara baktim matematik fen ingilizce felan bayagi egitim sitesi ama sitenizde ayrica pc hackleme hangi site nasil hacklenir gibi egitim ile alakasi olmayan cirkin konular var.sitenize odev veya egitim amacli giren cocuklari yanlis yonlendiriyorsunuz!
ve sonra kalkip google banlar mi acaba diye burdaki ekmegini bu isten kazananlarla dalga gecer gibi soru sorup baslik aciyorsunuz!
bence modlar veya radmin biz uye olurken url mizi alip kontrol etmeli.
lutfen bu illegal konulari egitim ile bagdastirma ve yanlistan don.hack konularini veya egitim olayini sil sitenden.bu sadece bir oneri.
KankaTurk.Org // BEDAVA ÖDEV SİTESİ Odev Bedava Ödev İndir Download Mp3 Film Oyun İstek Kitap Özeti :: Forumu görüntüle - Pc ve Web-Site hack yöntemleri

Baskalarının bahtiyarlığına imrenme. Çok kimseler var ki, senin hayatına gıpta ediyorlar.