Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Google Bizi İzliyor :)
Tekil Mesaj gösterimi
  3  
Alt 02-12-2005, 15:34:15
KoS
 
Standart
Alıntı:
troy Nickli Üyeden Alıntı
Herkes paranoyak olmuş, google bizi mac adresimizle falan izliyor diye. Yok banlanmış herşeye dikkat etmiş ama banlanmış çünkü aynı makinadan bağlanmış, formatta atmışmış aslında . google ın bu tür bir izleme şansı yok. Bu mac numarasını yalnızca ağ geçidi görür ki trafik düzgün olsun. Giden gelen paketlere bu numara eklenmez ki. Nasıl olacak ta google görecek te izleyecek. Cookileri temizlersin. templeri temizlersin olur. bazı korumalı cookiler varsa ayrıca bakarsın. Ha şu olabilir toolbarı var herkeste googleın bunda trojan vardır sizi izliyor ispiyonliyordur ona birşey diyemem. Bunu ayrıca tartışmak lazımdır o ayrı. Ama bu ethernet olayı yalandır uydurmadır. Google kendi bıraktığı cookiesini kontrol edebilir birde ip nizi.. Ben toolbarı kaldıriim bari benide paranoyak yaptı bu adsense siteleri.

Herkese selam googla kodum.

Bilgisayarına ufak bir dosya iniyor soyle :

Siz Google Hesabınıza girdikten sonra o dosya iniyor Ad-aware ile bile gorebilirsiniz o dosyayı ve takip ediyor girdiginiz herseyi.

Aynı Olay Gittigidiyor.com da da var. Adamlar ustelik yazmış biz boyle yapiyoruz filan diye onun icin en garantilisi hesaba fazla girmem
______________________________________________________

Svet je lep kada sanjamo