Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Adsense çok tıklama
Tekil Mesaj gösterimi
  3  
Alt 03-03-2007, 02:23:49
testere
Üyeliği durduruldu

birincisi, kendinle ilgili bir bilgi verirken, yemin etmene gerek yoktur. yalan söyleyenler zaten en iyi yeminleri eden kişilerdir.

tıklama oranın sandığın kadar yüksek değil. %10 'luk tıklanma oranı çok normal bir oran. %25-30u geçmediği sürece dikkat bile çekmezsin bu kazançla. zaten dikkat çeken asıl konu, tıklanma oranın değil, hile yapıp yapmaman, sitenin içeriğe sahip bir site olup olmaması(telif haklarına uygun), kodlarla oynamaman, vs'dir. google reklam gösteriyorsa amaç ona tıklatmaktır. %100 tıklanma oranı bile, hilesiz ve telif haklarına uygunsa, kapatılmaz. tabii, google çalışanı, "benim göremediğim bir şey vardır kesin" derse ona karışamam.

yani;
1- telif haklarına uygun mu siten?
2- hile yapmıyor musun?
dert etme oranı felan. bir gün % 25 olur diğer gün % 3. google çalışanı gelir bakar her şey normalse gider.

tıklanma oranını değil de, gösterim sayını düşünmelisin bence. 105'i, 1005 yapmanın yollarını arasan, zamanı daha iyi kullanmış olursun.

sonuncu olarak, öncelikle şu üyeye sormak istiyorum demişsin. ben cevap yazdım öncelik sırasına uymadan ama umarım sorun olmaz.sorun olursa, Türk mahkemelerinde yargılanmak isterim.