Son 2 gündür Google Adsense hesaplarımdan bir tanesinde Enteresan gelışmeler olması üzerine sizlerle paylaşmak istedim.

Resimdede inceleyeceğiniz gibi

Bir Gün Önce
*Adsende Tıklamaları Olmuş ancak 0,00 $ kazanç sağlanmış sayfa istatistikleri ve tıklamalara bakıldıgında aslında bu ımkansız bir olaydır.
Ancak bunun oluşabılmesı ıcın Kafamda olabılecek bir kaç yol ortaya cıkardım

1.cisi -Dün bir internet kafede bır google adsense sayfası yapmıştım.BU Google adsense sayfası index.html olarak masaüstünde kayıtlı olarak duruyordu.

Ben o index sayfasını masaüstünde bırtakıp gitmiş olabilirim.Böylece masaya oturan ınsanlar sayfayı açar.Sayfada GENEL HIZMET REKLAMLARI ÇIKACAĞI İÇİN KİŞİ TIKLAMA YAPSA BİLE O TIKLAMALAR PARA OLARAK DÖNMEYECEKTİR.

Bugün yaqşadıgım olaysa bir hayli benı korkutmaya başladı.bir gün sonra adı altında koyduğum resimde Yine Aynı hesabımda 0,00 $ yazıyordu öğlen saatlerinde Ben öğleden sonra deneme amaçlı Google adsense bannerını tekrar faalıyete soktum.Tıklamalar üstünden para kazandım ancak.Bu 0,00 dolar veren ANLAMSIZ SAYFA IZLENIMÖ VE TIKLAMALARI YUZUNDEN BENIM TIKLAMA YÜZDEM %150 yi aşmış durumda.


ŞİMDİ CİDDİ SORULARIM VAR

1-BUNUN SEBEBİ GOOGLE HIZMET REKLAMLARIMIDIR.
2-GOOGLE HIZMET REKLAMLARI TIKLANIRSA İSTATIKLERE TIKLAMA OLARAK GECERMI.
3-BUNLAR HIZMET REKLAMI OLARAK VARSAYARSAK YANİ KİŞİ MASAÜSTÜNDE index.html yı acıp tıkladıgını varsayarsak BU GEÇERSİZ TIOKLŞAMALAR AYNI İP ÜSTÜNDEN GUN ICINDE 30 u geçik yapılmıştır

BU GEÇERSİZ TIKLAMALAR BANLANMAMA SEBEBIYET VERIRMI ?

Nasıl bir yol izlemelıyım.Googleye maıl atmalımıyım ? Yada bu durumun sebebı nedır.

Butun fıkırlere acıgım.şimdiden teşekkurler.