Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Benden'de fire
Tekil Mesaj gösterimi
  42  
Alt 01-12-2005, 02:28:07
Kalyoncu

he he hee , tabiki forex iyi vercek bu günden sonra çünkü ben yokum : )

Forex'in en çok kaymağını ben yicektim ama kaymağı boğazıma SOKTULAR

Hatta şöle diim, forex reklamları çıkarttığım bir site vardı günde 90 ile 100 bin hit alıyordum google amcadan site google dan banlı değildi, adsense hesabımda açıktı ama şöle bir durum vardı sitemde forex reklamları bir anda kesildi , forex reklam verenler hepsi beni banlamıştı hey allahım ya bu kadarmı ahını alırım be

Neyse Adsense arkadaş şunu belirtiyim, bende yeri gelince tabiki adwors'dan reklam veririm tabiki ilerde şuan fıkra, msn, forum sitelerim için reklam vermem biraz aptallık olur ha? ama ilerde bir muhasebe dükkanı, elektirikci filan açarsam an azından aylık 100 $ reklam basarım, ama bilinçli bir şekilde yaparım. intoko gibi yapmam, ***** site açın adsense koyun intoko çıkıyordu adamlar harby çozutmuştu.

Bilinçli bir şekilde reklam verirseniz hiç madur olmazsanız + biz sahtekarcılar olarak yabancı şirketlere çalışırız, türk reklam verenlerde 90 tıklama ile 150 $ veren birisi göremedim daha : )

Neyse konu baya dağılmış, herkes içlenmiş bu konuda. Açık açık herkes içini döktü.

Bu arada yeni hesap için başvurcam, bari biriniz reffer'ından başvurumda 100 $ indirin cebe

↪️ 25 Adet Farklı Siteden Tanıtım Yazısı ↩️