Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - AdsenseHeaven Top 100 keyword liste
Tekil Mesaj gösterimi
  7  
Alt 30-11-2005, 21:42:35
radmin
radministrator
 
Standart
Arkadaşlar her zaman şunu düşünmek gerek, pahalı reklamlar herzaman daha tehlikelidir ve denetimler daha sıkı o kelime grubundaki siteler için.google mühendisleri tek tıklamaya 45$ verecek kadar aptal degil, eger ki verirse o parayı birine, %100 hak eden siteye vermenin yollarını arama peşindeler.
Google adsense hergün gelişmekte.Binlerce insan, adsense geliştirmek için çalışıyor ve webmasterların nasıl hileler yaptığını çok iyi gözlemleyip yeni stratejilerini buna göre geliştiriyorlar.
Geçen haftaki kazancı aynı kelimeden bu hafta kazanılamayabiliniyor.
Geçen bir yazıda okudum adsense içinde pagerank mantıgı gibi birşey geliştirilmiş.Nasılki her siteden aldıgınız linkler backlink olarak kabul edilmeyip pr alınamıyorsa aynen bu mantık gibi bir şey çıktı.
Mesela spor siteniz varsa, size spor siteleri link verir.ve sitenizin spor sitesi oldugu google tarafından ancak bu şekilde algılanmakta.
spor sitenizden forex reklamı çıkartırsanız google artık geçersiz tıklama olarak sayıyor ve kazanca eklemiyor.Çünkü insanlar title ve meta etiketleri ile oynayarak reklamları kendi istedikleri şekilde çıkartabiliyor.İnsan faktörünü daha aza indirmek için artık içerik reklamlarında bu yeni filtrelemeye maruz kalacak.
______________________________________________________

Bir Güldün Yâr sen, hep elime batanı
Seni dalından kopardım, kan doldu avuçlarım...