Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Pin Karmaşası
Tekil Mesaj gösterimi
  13  
Alt 28-02-2007, 03:03:33
Winproxy
Üyeliği durduruldu

beyler ayni sorun bendede var ya

ama korkmayin ben adsenseye mail attim. pin olayi kalktimi diye okumustum diye dedim.. bakin ozgur abicim ne yazmis

Alıntı:
Alıntı
Merhaba Burak,

E-postanız ve cevabımızı sabırla beklediğiniz için teşekkür ederiz.

Hesaplarında tahakkuk eden kazanç tutarı 50 ABD dolarına ulaşan her AdSense yayıncısına, posta yoluyla bir Kişisel Kimlik Numarası (PIN) gönderilir. Bu PIN, yayıncı adreslerini doğrulamamıza ve yayıncılarımızın kişisel bilgilerini korumamıza yardımcı olur. Size postayla bir PIN gönderildiyse, o PIN girilinceye kadar tüm ödemeleri tutarız. Ancak, hesabınız hala erişilebilir durumda kalır ve reklam göstermeye ve para kazanmaya devam edebilirsiniz.

PIN'inizi, hesabınızdaki ödeme adresine postayla göndeririz. Daha sonra, PIN'inizi yayıncı hesabınıza girmeniz veya yeni bir numara istemeniz için 180 gününüz olur. PIN'inizi bu dönem içerisinde girmezseniz, hesabınız devre dışı kalır ve kazançlarınız ilgili reklamverenlere geri ödenir.

Programımız veya hesabınız ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, yayıncılar için oluşturulmuş AdSense Yardım Forumu'na sorunuzu yazabilirsiniz ( AdSense Yardım Forumu | Google Groups ) veya AdSense Destek sayfasını ziyaret edebilirsiniz ( https://www.google.com/support/adsense?hl=tr ). Sorularınıza uygun cevabı bulamazsanız, bu e-postaya cevap göndermekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım.

Saygılar,

Özgür
Google AdSense Ekibi
hadi hayirlisi