Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - adsense hakkında bir kaç sorum var !!!
Tekil Mesaj gösterimi
  12  
Alt 26-02-2007, 22:28:02
testere
Üyeliği durduruldu
 
Standart
kardeş, arkadaşların da söylediği gibi, şu sözcük kazandırıyor diye onu foruma yerleştiremezsin. üstteki mesajımda belirttiğim gibi, sitenin tamamı bu sözcüğe uygun olmalı. forumlarda, belirli reklamlar çıkmaz. bugün otel reklamı çıkar, yarın suluboya reklamı çıkar.çünkü içerik dağınıktır ve hiç bir işe yaramaz.diyelim ki sen içeriği süper düzenledin ve otel reklamı çıkarıyorsun sürekli olarak, yine bir işe yaramaz.çünkü foruma fıkra okumaya girmiş ziyaretçi neden tıklasın otel reklamına?

forumda reklamla uğraşmak yerine blogger'da blog aç. aklına gelen her şeyi yaz. daha çok işe yarar.

tekil bir konu istiyorsan, otel, nakliyat, sağlık gibi, reklam veren site sahibinin çok para kazandığı konuları seçmelisin. çırağan otelinin geceliği 7000 dolarsa ve sitesine ziyaretçi almak istiyorsa, tutup da 3 centlik reklam vermez. ama gazetelerle ilgili site de 60 centlik reklam vermez, 3 centlik reklam verir. konuyu sen de bulabilirsin kısacası. ama bununla bitmiyor tabi. diyelim nakliyat sözcüğünü kullanıyorsun ve tık başı 50 cent alıyorsun.ziyaretçiyi nereden bulacaksın?

bu nedenlerle, forumu boş ver, r10daki seo bölümlerini incele, ziyaretçi alma yöntemlerini öğren, sonra etrafına bak. en çok para kazanan şirketler hangi işle uğraşıyorsa, onunla ilgili site yap.vs vs.konu uzun kardeş.bin tane maddesi var.yaz yaz bitmiyor.forumu incele lütfen.

forumdan para kazanmalıyım, yoksa dağıtırım bu dünyayı diyorsan, forumunu bilmiyorum ama, içeriğini küçült. r10'un webmaster konusunu seçmesi gibi, sen de ilgi çeken bir konu belirle, örneğin hukuk, forumunu bu yönde büyüt, reklam ver, geliştir, ziyaretçi almayı başar.sonra üste bir banner koy: buraya reklam vermek istiyorsanız şu fiyatı vermelisiniz.ertesi gün, mail alırsın.