Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - arkadaşlar blog yaptım
Tekil Mesaj gösterimi
  8  
Alt 26-02-2007, 21:56:26
testere
Üyeliği durduruldu

kendi adıma şöyle bir öneri getirebilirim.bunu yapmadığım için bin kere pişmanım açıkcası.domain adı önemli olmayan bir blog aç.örneğin: hgjhgghjg.com bile olabilir.yazılımlar, bilgisayar, siteler, seo, adsense, vs hakkında şu andan itibaren öğreneceğin her şeyi, ayrıca günlük başına gelenleri, tvde gördüklerini, okulda veya benzer ortamlarda yaşadığın ilginç olayları(başkalarının okumalarında fayda gördüklerin), hayatla, doğayla, dünyayla, insanlarla, internetle, sitelerle, kısacası aklına gelen her şeyle ilgili yazılarını, günde en az bir tane olmak üzere bu blogda yayınla.blog için blogger'ı da kullanabilirsin.domain alırsan wordpress önerimdir. sabret. bir yıl sonra en az 365 tane, sadece senin sitende olan yazı sahibi olursun.sonra gelsin google dolarları.öyle hangi sözcük çok para eder, hiti nereden sağlarım derdin olmaz.

tabi buna başlamadan önce, wordpress'i nasıl seo'ya uygun olarak kullanabileceğini de bilmelisin. en azından, permalink, description ve keyword tag oluşturan plugin kulanmalısın.burada nasıl yapılacağını yazmıyorum, çünkü araştırdığın zaman, yazacak bilgiler de elde etmiş olursun.

bu söylediğime uygun bir blogu örnek vereyim: Aaron Wall's SEO Book.com . blogun sahibi seo ve google uzmanı tabii. prensibi: günde bir yazı. şu anda pr 7 sitesi.alexa hiti 1007. bunu ben yapamam dememelisin. çok rahat yapabilirsin. yeterki başkalarının işine yarayacak bilgi yayınla.bunun da en kolay yolu, başına gelen sorunlara bulduğun çözümlerdir.

son bir öneri: imzandaki siteyi kapat gitsin ve içinde her şey olacak diye site yapma.

kolay gelsin.
Sponsored Links