Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - adsense hakkında bir kaç sorum var !!!
Tekil Mesaj gösterimi
  1  
Alt 26-02-2007, 21:51:25
HonoЯ
Eposta Aktivasyonu Gerekmekte

Arrow

adsense hakkında bir kaç sorum var !!!

öncelikle herkese selamlarımı sunarım benim bir forum sitem var ve google adsenseden oldukça az kazanıyorum bu kazancımı arttırmak istiyorum r10.net i biraz dolaştıktan sonra hatalı olduğumun farkına vardım çünkü anahtar kelimelerimde hep bedava oyun bedava müzik geçiyor bunları kadlırmalımıyım birde sizden bir şey rica edicem adsensede çok kazandıran kelimeler i verebilirmisiniz bana amacım sitemin her yerini onlarla doldurmak değil
Alıntı:
****** Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Google Diyorki

'' Sayfalarınızda ilgisiz ve aşırı miktarda anahtar kelimeler kullanmayın.''

Yani Googleye Göre Sayfada Anahtar Kelime Kullanmak (Üstü kapalı ''spam) Senin Banlanman İçin Sebep Değil.Cümleye dikkat edersen İLGİSİZ ve ''AŞIRI'' miktarda anahtar kelıme kullanmayın dıyor.İlgisiz kelime kullanmak yasak ancak Anahtar kelime kullanmak Aşırıya kaçmadığı sürece serbest.
Yani Alakasız kelimelerle spam yaparsan bunun yasak olduğunu belirtmiş .

Buradada anlatıldığı gibi google kuralları çerçevesinde sitemle alakalı olanları kullanıcam ve gerekli yerlerde kullanıcam ayrıca başka bir sorumda bu çok kazandıran kelimeleri sitemin anahtar kelimeleri arasına yazsam olurmu.
Sponsored Links