Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - arkadaşlar blog yaptım
Tekil Mesaj gösterimi
  5  
Alt 26-02-2007, 06:24:24
tolgahat
Üyeliği durduruldu

Güzel bir yorum ve açıklama olmuş. Teşekkürler.

Alıntı:
testere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
eleştirim için şimdiden kusura bakma diyorum. blogun olmamış.şu eksik, bu eksik diye saymaya gerek yok aslında, çünkü blogun da hiç bir şey yok.tek uyduğun kural, topic ile domain uyumu.
dediğim gibi, olmamışları saymak demek, forumda yazan her şeyi yeniden anlatmak demek olacak. ama en azından şunu söyleyeyim, bu başlıkla sıralamada birinci olmadıkça ziyaretçi alamazsın. çünkü arama verisi bile yok Healths Aging ile ilgili.yerinde olsam, bu emeğimi boş verir, forumu okurdum. ve reklamlardan para kazanmadan önce, siteye ziyaretçi alma yollarını öğrenirdim. ve başlığı dikkatli seçerdim. aklına bir başlık geldiğinizde https://adwords.google.com/select/Ke...?defaultView=2 bu adreste, dil ve bölge seçeneklerine dikkat ederek arama yaptırmalısın. eğer aranılan bir başlık bulamamışsan vazgeçmelisin. ayrıca bulduğun başlığın aylık aramasının ortalarda olmasına (ne çok az ne çok fazla) dikkat etmelisin.ama önce forumda iyice dolaş bence.adsense yerine seo bölümlerini incele.
ayrıca meğer yapmışsın bari toplist.cz kodunu düzelt.hata var.
başarılar dilerim.umarım ileride yapacağın sitelerle ilgili daha iyi yorumlarımız olabilir.