Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - 1.400 Tiklamaya 32 $ Buna ne diceksiniz ?
Tekil Mesaj gösterimi
  37  
Alt 23-02-2007, 06:51:01
orumcek
Üyeliği durduruldu

Hala anlamıyorum sizi googleden başka reklam veren olmazmış gibi konuşmayın kendinize googla adsenseye göre içerik yapıp bir gun bunların google ekibi tarafından goruldukten sonra banlanacagını dusunmeniz yada adsenseli sayfaya popup acıp banlanmak ve habersiz hırsızlık gibi para kazanmak yerine..

Hitinizi 5000 - 10000 gibi rakamlara cıkartıp.Bu hit ile başka sponsorlardan aylık ortalama 200 - 300 ytl ile yetinmeyi bilseniz içiniz rahat google derdi kalmaz..Neden google büyük siteleri banlamıyor.Çünkü muhtaç burda 100 tane adam orda 1 site sadece.Bu yüzden büyük siz olun google sizin peşinizde koşsun derim ben..
Yapmayın biraz gözünüzü açın.Bir siteye ingilizce metin arayıp felan fistan nasıl ugraşılıyor anlamış değilim.Burakın google sizin peşinizde koşsun. Benim ingilizce sitem var.15 kişi giriyo 4 tık oluyo 40 cent oluyo.Banlanacak diye bir his var içerimde.. Ama benim normal içerikli sitem var. 100 tık oluyor 2 dolar alıyorum maşalah ne korkum var ne bişey çunku tık oluyor, parada onunla orantılı.(Not: Ha varmı googleden iyi veren şuan yok. Ama hitin yüksekse googleden korkmazsınız.)
Sponsored Links