Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Googlede Kazananlar yazsinlar bi Çözüm bulalim.
Tekil Mesaj gösterimi
  19  
Alt 23-02-2007, 00:25:44
tacops

Hocam bak bir hastalığın varmı derken mesela benim akdeniz ateşi hastalığım var sanıyordum çünkü doktor öyle söylemiş gen testine göndermişti ve ben internetten araştırdım bu konuda doğru düzgün site yok varsa bile amatör, ayrıca turizmle ilgileniyormusun derken bu ülkede en fazla ücret veren kelimeler turizm kelimeleridir çünkü ülkemizin yıllık turizmden geliri sanırım 20 milyar dolardır bunu kapmaya çalışan turizmciler çok yüksek meblalar ödemektedirler. Memleket neresi derken memleketini tanıtan bir site bile sana özgün içerikle iyi para kazandırır demek istredim, mesela Trabzonda kadırga yaylası diye biryer var orayla ilgili fazla site yok ama turistler o yörede en fazla gittikleri yerlerden birisidir. Ne işle ilgileniyorsun derken işinle ilgili web siteleri yapabileceğini söylemek istedim, yani özel siteler yapman gerekiyor konularla alakalı siteler yapman gerekiyor mesela ben çoğunlukla savunma sanayi üzerine çalışıyorum ve yabancı kelimeleri iyi para veriyor tabi turizm ve sağlık kadar değil ama iyi para, sonuçta seni yönlendirmek için bu soruları sordum amacım kimseyi kırmak yada küçük düşürmek değil sevgiler saygılar, kendine iyi bak.

İnternet Pazarlama
Sponsored Links