Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Webmaster Guidelines'a uymamak ban sebebi!
Tekil Mesaj gösterimi
  2  
Alt 19-02-2007, 23:11:11
osenmer

Hile yapmayıp banlananların çoğu bu kurallara da uymuştur mutlaka, ben kendimden biliyorum.

kuralların ucu o kadar açıkki adeta tüm ipleri eline almış adamlar(yani goooooooogle amca). sen o kuralı ihlal etmesen bile ki bence buna imkan yok, google bir yada birden çok bahane üreterek seni atabilir.

bence sitelerin incelenmesi en fazla 2 kişi tarafından yapılıyor. adam o gün biraz asabiyse senin site o adama denk geldiyse atıldın. adam o gün iyi günündeyse eğer, belki uyarılırsın.

buda tamamen türkiyeden ve türkçe olarak yönetildiğimizi gösteriyor, yöneten kişileri tanımıyoruz, eğitimleri ne bilmiyoruz. işleriyle özel hayatlarını bir birine karıştırıyorlarmı bilmiyoruz. mutlaka goooooooogle amca bunları inceliyordur, ama sonuçta onların insan olduğu gerçeğini değiştirmez. doğal olarak insanlarda hata yapabilir. dua edelimde bu hata bireysel olsun, eğer google bu işi bilinçli yapıyorsa bu bir kıyımdır.

ben böyle düşünüyorum, tamamen kendi fikirlerim.