Arkadaşlar Bu ilk mesajım ve iyi bişiler yazmak isterdim fakat deneyimli arkadaşlardan yardım istemek için açtım konuyu. Ocak Ayı kazancım ile Şubat ayı kazancım arasında çok fark var ve gerçekden ii bir düşüş var. ama hata bende sanırım düşüş tam bilmiyorum ama şöyle gerçekleşti.

1: Sitemin Titlesi eskiden : Programlar Full Oyunlar Youtube Videoları idi
ve şu şekle çevirdim : Program indir Oyun indir Video indir Yaptım. Site Hiti yükseldi ama Kazanç artmadı. Rekrar eski titleyi yaptım

2: Daha çok kazanalım diye Rekabetci filitresine 100 e yakın site eklemiştim ve ertesi gün düşüşü farkettim hemen kaldırdım. ama kaldırmama rağmen o gün bu gündür kazançlar artmadı.

3: iyi para veren keywordlar ekledim yine olmadı kaldırdım.

4: Site Temasını değiştirdim yine olmadı.

5: vs... çok araştırdım ve neticeye varamadım R10.Net in Namını duydum forumu inceledim bence bu konu burda çözülecektir.

Sitemde Spam keyword vs.. Kurallara aykırı hiç bir içerik eklemedim ama kazancımda artmadı. ve günden güne düşüş yaşıyorum. arkadaşlar herkezde böylemi yoksa sadece bendemi düşüş var yada eski kazancı yakalamam için napmam lazım en azında 1-2 püf noktası verseniz Yada Adsense Sandbox gibi bişimi çıktı. Yardımlarınızı beklliyorum.

şimdiden herkeze teşekkürler.

Rapor Resimleri Aşağıdadır.


resim1


Resim2