Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Son 3 gündür Kazancım Cok Arttı
Tekil Mesaj gösterimi
  26  
Alt 18-02-2007, 19:18:26
testere
Üyeliği durduruldu

bende de artış var. tıklama oranlarım aynı ama ortalmalar arttı. önceden ortalama 3 cent aldığım site şimdi 18-19 cent veriyor. iyi de yapıyor. her gördüğümde takdir ediyorum

banlanma konusuna gelince, kesin bir kriter yok ama kişisel fikrim şudur:
günde 3 dolar alan bir site günde 15 dolar almaya başlamışsa, site kontrol edilir. eğer içerik iyiyse, ziyaretçiye hitap ediyorsa, kısacası hak ettiği yerdeyse ve hilesi yoksa banlanmaz. çünkü google'ın amacı, reklam verenle, verilen reklama ilgi gösterecek ziyaretçiyi buluşturmak. senin siten de buna hakkıyla aracılık yapıyorsa banlanmazsın. örneğin sayfan arabalarla ilgili. ama sayfaya bir tane araba resmi koyup, altına da araba yazmışsan, banlanırsın. ama tutup da bir arabayla deneme sürüşü yapmış, izlenimlerini de sayfaya yazmışsan google banlamaz. çünkü istediği site senin siten. istersen 3 dolardan 1000 dolara çık. öyle olsa günde 10 bin dolar kazanan siteleri banlardı(geçen bir otel sitesi gördüm, kabaca bir hesap yaptım, günlük 27 bin dolar alıyor olmalı).

sitenin içeriği ziyaretçiye uygunsa sorun yoktur. buna rağmen banlanıyorsan da salla gitsin. hayat tuhaf, vapurlar felan, de.
Sponsored Links