Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Forum Siteleri Dikkat
Tekil Mesaj gösterimi
  1  
Alt 12-02-2007, 17:11:46
byfobi
 
Talking

Forum Siteleri Dikkat

Bir forum sitemiz var ve yaklaşık 1 yıllık bir site kendisi online 30 kullanıcı genelde eğlence forumu iki domaini var **forum.com **forum.org gibi ve aynı hesabı bir çok sitede kullanıyorum bu hitlerin 20 bin civarı toplam gösterim 100 bini buluyor neyse bir gün foruma girdim ve reklamların yok olduğunu gördüm diğer siteleri incelediğimde ise hiç bir sorun yok ben ban yediğimi sandım ama bunun sebebi ne olabilir diye düşündüm bi hile hurdada yok yani iyi kazanıyoruz çok şükür mail çektim dedim reklamlar gösterilmiyor ve telfi hakkaları ve google kuralları ile ilgili bir yazı geldi ve sitede yabancı mp3 felan vardı forumda ondan şüplendim ve kaldırdık hemen çünkü illegal gözüken bi o vardı neyse bi kaç defa daha mailleştik en sonunda gelen mail bu oldu.. yanlız komik olan foruma .org den girdiklerinde hiç bir sorun yok reklamar gösterilmekte şimdi bunuda yazacam çünkü google ayarsız oldu iyice olan diğer gösterim yaptığım sitelere olacak.. ve diğer siteleri hala amca kaynana gibi şahıslar üzerinden google adsense almak istemiyorum..

Bunu yazmamın amacı google istemediği siteleri kazanç sağlamadığı siteleri gönderiyor kanaatim buldu bilginize.

Alıntı:
Alıntı
Web sitenizle ilgili bilgileri incelediğimde, sitenizin program politikalarımızı ihlal ettiği saptandığından, AdSense programına katılmaya artık uygun görülmediğini tespit ettim. Kalite uzmanlarımızın verdiği karar geçerliliğini korumaktadır.
>
>Hesabınız etkin olmaya devam edecektir ve AdSense politikalarına uygun başka sitelere reklam yerleştirmenizi memnuniyetle kabul ederiz.
>
>Uzmanlarımız bu konuyla ilgilenecekler. Google AdSense'i nasıl geliştirebileceğimize dair gelecekte de bize fikirlerinizi bildirmenizi dileriz. Google hizmetlerini optimize etmek için sürekli olarak çalışmaktadır. Geribildiriminiz bu programın başarısı için önemlidir.
>
>Programımız veya hesabınız ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, yayıncılar için oluşturulmuş AdSense Yardım Forumu'na sorunuzu yazabilirsiniz ( AdSense Yardım Forumu | Google Groups ) veya AdSense Destek sayfasını ziyaret edebilirsiniz ( https://www.google.com/support/adsense?hl=tr ). Sorularınıza uygun cevabı bulamazsanız, bu e-postaya cevap göndermekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım.
>
>Saygılar,
>
>******
>Google adSense Ekibi
______________________________________________________

video izle

Konu byfobi tarafından (12-02-2007 Saat 17:29:17 ) değiştirilmiştir..
Sponsored Links