Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Banlandım mı?
Tekil Mesaj gösterimi
  1  
Alt 08-02-2007, 17:53:58
bordobereli
Eposta Aktivasyonu Gerekmekte
 
Standart

Banlandım mı?

Merhaba ***************,

E-postanız ve sorularınız için teşekkür ederiz.

Web sitelerinizi incelediğimde (********************ve************************), sitelerinizin program kurallarımızı ihlal ettiği saptandığından artık AdSense programına katılmaya uygun görülmediğini tespit ettim.

Yayıncıların Google reklamlarının davranışını veya hedeflemesini değiştirmelerine müsaade edilmemektedir. Buna dahil olan davranışlar AdSense reklam kodunu bir "kayan metin kutusuna" yerleştirmek, veya reklam hedeflemesini "gizli anahtar kelimeleri" veya "IFRAMES" kullanarak değiştirmektir. Bu ve diğer program kurallarını şu adresten görebilirsiniz https://www.google.com.tr/adsense/policies.

Diğer web sitenizde ise (***********************) Google reklamlarının görüntülenmesi ile ilgili belirttiğiniz sorunu göremedim.

Reklamların görüntülenmesi veya diğer tüm konularda sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacağımızı belirtirim.

Programımız veya hesabınız ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, yayıncılar için oluşturulmuş AdSense Yardım Forumu'na sorunuzu yazabilirsiniz ( AdSense Yardım Forumu | Google Groups ) veya AdSense Destek sayfasını ziyaret edebilirsiniz ( https://www.google.com/support/adsense?hl=tr ). Sorularınıza uygun cevabı bulamazsanız, bu e-postaya cevap göndermekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım.

Saygılar,

Deniz
Google AdSense Ekibi

Original Message Follows:


banlandım mı şimdi ben

Konu bordobereli tarafından (08-02-2007 Saat 18:00:19 ) değiştirilmiştir..
Sponsored Links