KoS adlı üyeden alıntı
biz burda hurafe yapmaya degil gercekleri yazmak için girdik.
Sana daha basit nasıl anlatayım.Yabancı siten var Allah aşkına senin yabancı sitene türk ziyaretci nerden girecek sen eğer hit yollamazsan.Yabancı makale,bilgisayar,şiir,forum gibi sitelere türk mi girecek hemde yüzlerce?
Panelden ülke ayarlanıyor doğrudur.Am Her reklam veren ayarlamıyor ve açıkcası "ben parayı basıyorsam ayarlamak zorunda da değilim.Istemedigim bir ülkeden ziyaretci girerse de şikayet ederim parasıyla değilmi kardeşim " derler ve sen kovulursun.
Bu olay ayrımcılık gibi olsada sizinde hatanız var çünkü yabancı site yapıyorsanız kurallarda yazıyor. Adsense için yapmiyacaksınız.Siteyi güzel içerikli yapın ve hiti sağlayın bakalım kaç türk girecek.
Türkiyede hala googlede "çet,sohpet,devit bekhım,maynet,caht" gibi kelimeleri googlede arayan, ülkenin cogunluguna bakılırsa ing. düzeyi zayıf olan bir milletten kimse ziyaretci beklemez. Bu mesela ben arkadaslik sitem var bana Endonezya dan ziyaretci gelmesi gibi.
Hurafelerle v.s seylerli bosverin de onunuzdeki gerçeklere bakın, önceki 100lerce mesajı okuyun ve adsenseden nasıl atılmazsınız,nasıl daha çok kazanırsınız biraz bilgi edinin.
adsense için site yaptıgımı nerden cıkardın?
ayrıca reklamveren ben "parayı basıyorum ayarlamam" falan gibi bir ibare kullanırsa hicbir yetkili onu kaale almaz.
ingilizce bi siteye alman adam girince o sitenin adsense üyeliğini iptal mi ediyorlar?
ben spesifik durumları soylemıyorum, tabiki tamamen ingilizce içerikli bir siteye 85% türk adam girerse suphelenilir, ki onuda direk atmazlar, en azından uyarılır kişi.
farzedelim ki, sağlam içerikli ama günlük hiti 30'u aşmayan "singapur kurbagalarıyla" alakalı bir site var, icerik ingilizce, hit dagılımı avrupa ulkeleri..
bir eksisozluk yazarı bunu ekşisozlukte yazdı, 3 saat zarfında gunluk hiti 30 olan siteye 300 türk girdi.ilerleyen gunlerdede gunde 100 er kişi...
bu siteyi banlayacaklar mı?
cok dar cerceveden bakıyosunuz
- adsense icin yapılmıs ingilizce sitem yok
- türkce siteden popup'la hit pompalamıyorum
ha öyle %80 gibi bir türk ziyaretçi oranımda yok ama, hic yok degil, kac yıldır en ufak bir problem yasamadım.

adamlar banlana banlana follofoş olup hala sadece adsense icin ing. site yapan maymunları tabiki banlıyor, banlamalıdır da..

neyse..