Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Adsense'den Para Kazanma Kursu.
Tekil Mesaj gösterimi
  26  
Alt 03-02-2007, 11:03:48
mgora

amerikanlaşıyoruz giderekten...

Rahkas yeni şeyler değil bunlar Amerikan sisteminde vardır ayda xxxxx kazanıyorum sen de kazanmak ister misin ? Bak kitabım ve ayda xxxx kazanabileceğin bir adet hazır site vs vs diğer pazarlama olayları.Ama bunu alan kimse çok büyük paralar kazanamaz çünkü nette ilk olmak önemlidir , youtube isen kazanırsın , youtube klonu isen kazanman zordur çok iyiler bir iki ısırık alırlar.Bir alanda bin tane reklam alan site olabilir ama bir tane ilk on vardır.
Adsense içinde konu önemli burada hep söyleniyor adsense'den para kazanmak istiyorsanız önce adwords ile reklam verin diye benim reklamlarımda harcamalarım 0.01-0.02 kazara sitenizde çıkarsa alacağınız para 0.01 veya altı.
Adsense yayınlayanlar yeni şeyler buldukça reklam verenlerde kendilerini geliştirecektir.Google'da aynı şekilde artık iniş sayfası kalitesi , akıllı ücretlendirme gibi kavramlar çıkardı.
Şu an sisteminizi geliştirin ama bir "dot gone" olasılığına karşı savunmanızda olsun.İllaki Hile yapacaksanız bir de sağlam hesabınız olsun muhakkak ama bence yapmayın uzun vadeli düşünün.Hem daha içinizi rahat ettiren para kazanırsınız.
Bu benim tavsiyem tabii.

Alıntı:
Rahkas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ya abi şaka bi yanada bunlar gerçekten var olacak şeyler. Bi kaç yıl sonra dersiniz. Vaybe yıllar önce kahin bir kardeşimiz forumda yazmıştıda şaka gibi gelmişti diye.
Sponsored Links