Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Bayram Hediyesi
Tekil Mesaj gösterimi
  26  
Alt 04-11-2005, 21:17:53
KoS

Alıntı:
cpa Nickli Üyeden Alıntı
Bu tür durumlarla karşılaşmanız oldukça normal. Çünkü diğer sitelerden copy paste yapıp oluşturduğunuz ingilizce içerikli sitelere pop up açtırarak verimsiz tıklama yaratıyorsunuz. Sitenize gelen ziyaretçiler site içeriğiyle ilgilenen kişiler değil. Zaten siteye geçende bakmıştım (poruka.net) site içeriği soluk renk , reklamlar ise canlı renkti. Tamamen adsense için yapılmış bir site. O reklamlara tıklayan kişilerin çoğu sadece merakından tıklar, ilgilendiğinden değil. Bu da reklam verenlerin cebinden boşa para çıkması demek. Kısa sürede ayda 5000$ kazanmaya başlamak zaten normal birşey değildi. Yani bu kadar kolay olmamalı para kazanmak, olamaz. Google sanırım yüksek meblağlar kazanan kişilerin sitelerini inceleyip karar vermeye başladı artık. Zaten böyle yapması gerekiyor. Yoksa reklam programından verim alamayan reklam verenleri kaybedecek böyle devam ederse. Para kazanmak için bu kadar aceleci olmayın. Sağlam siteler yapın. Az kazanın ama kazandığınız sürekli olsun.

Ben :

207 -450 -1504 - 2300 -5200 böyle devam ettim kazanmaya

Poruka.net gunluk bana 5-10$ kazandırıyordu Asıl sitelerimi zaten yazmam
Sonuçta herkes bir ders çıkarıyor bir yerden sonra Ben googleye defalarca mail attım bu yaptigim dogrumu diye hiçbir zamanda olumsuz yanit almadim ama yinede sonunda olan oldu.Demekki farklı seyler yapmak gerekiyormus.Suanda baska isler yapmaya basladim elimde zaten yeterince hit var yesilkart fln hostumu karsiliyor yeni webleri ise adsense dışında bir proje için ugrascam Koptugu yere kadar gidcez.

Svet je lep kada sanjamo
Sponsored Links