Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - 26 tıka 24.92 $
Tekil Mesaj gösterimi
  27  
Alt 31-01-2007, 16:27:11
KoS
 
Standart
Frekans nickli arkadaşımız çok güzel anlatmiş.

Bazı kişiler de şunu karışıtırıyorlar.
Turkce reklamlar para vermiyor diye yabancı site olayına giriyorlar.%99 u copy paste yapıyor ve yabancı sitenin yandan yemişi şeklinde bi site acıyorlar adsense koyuyorlar.Bakıyorlar hit gelmiyor turk sitelerden hit yolluyorlar.

Sonra beni attılar,hakkımı yediler v.s yazılarını okuyoruz.Peki biz reklamverenleri kandırarak onların haklarını yemedikmi?

Turkce sitelerle para kazanabilirsiniz adsenseden ama hitiniz yüksek ise.
Yabancı sitelerden para kazanıp atılmayabilirsiniz.Türk hit yollamazsanız, hile yapmazsanız.Yabancı içerik yabancı hit olduktan sonra sizin zaten adsense dışında birçok reklam veren de buluyor.

Arama butonunu kullanırsanız ayrıca önceden arkadaşlar da yazmıştı.Sabahları yüksek tekile sahip olan site sahipleri daha fazla kazanırlar.Çünkü en pahalı reklamları bitirmis olacaklar.Ayrıca bazı günler vardır mesela 14şubat sevgililer günü o gün çiçek reklamlarından da iyi kazanabilirsiniz.Çünkü 100çiçekçi min. reklam verecek. 1gün içinde kapabildikleri kadar müşteri kapmaya çalışacaklar ve en yüksek tik ücreti odeyen en başta olacaktır.Hitiniz saglam ise,içerik de varsa siz kazanırsınız.
______________________________________________________

Svet je lep kada sanjamo