Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - kraloyun niçin adsense kullanmıyor ??
Tekil Mesaj gösterimi
  32  
Alt 24-01-2007, 16:17:15
redbaron

Alıntı:
Baysal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
host işini kendi yaptığını sanmıyorum, neden dersen bir iki ay önceye kadar çalıştığım firmadan sponsorluk istediğini duydum. host ihtiyacı abartı olduğu için böyle bi istekte bulunmuş arkadaşım söyledi.
almanyada değil hollandada yaşıyorlar, 6 kişi ortaklaşa çalışıyor sitede.
prensip falan olduğunu sanmıyorum gösterim sayısı çok fazla tıklama da fazla, ama kendimden biliyorum yüksek gösterimlrde sanılandan çok düşük veriyor google.
tamek ve öteki reklamdan aldığı para googledan aldığından fazladır ^^
host işi yaptığından eminim ilk açıldığı yıllarda çoğu kişiye sponsor olup kraloyunun reklamı yapıyordu.O host firmasıyla sonradan sorunları olup ayrılmıştı hatta.Açıkcası sponsor olurmusun demesi (bir başkasına) hiç inandırıcı gelmedi bana ki adam zaten sayılı büyüklerden
zenginin malı zühürtün çenesini yorarmış neyse bize tebrik ve ve ilker abiyi örnek almak düşüyor o kadar.
edit : alttaki arkadaş taş atmış bize
okul hayatım boyunca "h" ve "ğ" her zaman karıştırırım bu yazılışını bildiğim kelimelerde de dahil hastalık gibi bişey bir kaç arkadaşa daha rastlamıştım benim gibi tdk.gov.tr açılsa bile beni bu saatten sonra değiştiremez sanırım

[SIGPIC][/SIGPIC]

Konu redbaron tarafından (24-01-2007 Saat 16:45:33 ) değiştirilmiştir..