Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Kafama Takılan Sorular. !!Yardım..
Tekil Mesaj gösterimi
  4  
Alt 27-10-2005, 13:11:04
KoS
 
Standart
1. Gecersiz tıklama bir kişinin gunde 2-3defa tıklaması , proxy ile tıklaması , hergun düzeyli 1 yadan 1den cok kişinin reklama tıklaması demektir. Seni attırmak icin yapmış olanlar da olabilir Fakat en önemlisi tık yapılan ip adresinden sen hesabina girersen atılma riskin çok yüksek Eğer gerçekten bir ilgin bulunmuyorsa ve hile yapmıyorsan aşırı tık gorunce mail atman gerekiyor googleye

2. Sen sitenden bannerlerini kaldırmış olabilirsin Fakat googlede yolladıgın her tıkın hangi ipten , saat kaçta , hangi reklama tıkladıgını gorebiliyor,Kodları çıkarman onları şuphelendirmektir.

3,"3-tam olarak anlaşılmamış galıba .Şimdi Pın kodu 60 gunde gelıyor ?Ama benım ılk cekim geldi 30 gun sonra.Sonra cekımın bulundugu google hesabım Banlandı.bu durumda Cekımı tahsıl edememmi?Yanı pın kodu gelmezmi ?

Yada Pin Kodumda Geldi Çekimde Herşeyim elımde Ancak Hesabım banlandı bu google cekımı tahsıl edememmi ?"

sen galiba antalamıyorsun ??? Birincisi pin kodu gelmeden ÇEK GELMEZ. Pin Kodunun gelme süresi 30-60gun arasidir.Sen pin kodunu girmediysen ama banlandıysan ne pin neden çek bekleme. Eger pin geldiyse ve GİRDİYSEN çek yollanmışsa elinde olsa bile bankaya veriyorsun Karşılıksız çıkma ihtimali de var tabi bizim "erhan" arkadaşımız var burda hala bekliyor o durumda kendisi sonuc yok hala.
______________________________________________________

Svet je lep kada sanjamo