Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Aynı pc ama farklı şehirden tıklama
Tekil Mesaj gösterimi
  13  
Alt 12-01-2007, 19:00:08
ßaron

Başımdan geçen olayı anlatayım;
Evvel zaman içinde kalbur zaman içinda uzaklar bir baron yaşarmış (yani ben) (: o zamanlar pek web sayfaları ile alakm yoktu bir sitem olsun dedim free hosta php nuke kurdum bir kaç içerik ekledim başvuru yaptım hemen kabul ettiler o zaman subdomainlere öncelik tanıyorlardı.
google kayıt felan bilmezdim bir kaç arkadaşa tıklattırdım (ben zaten adsenseyi öğrenme amaçlı almıştım biraz tercübe kazanmak için)
sonra kendim tıklamaya başladım bir yerden duymuştum işte ip den yakalar atarlar felan. Ben tıklama yapıyordum modemi resetliyordum çerezleri siliyordum pc ye değişik sabit ip ler veriyordum 30-40 tıklama yapmıştım 17 dolar olmuştu hesap. sonra bir denedim giremedim maile baktım gümm banlandım kuzum dediler hehehe kazancıda yayıncılara geri dağılacak dediler (dağıtacaklarınıda sanmıyorum)
yani dikkat et banlanırsın işin ciddiyetindeysen tıklama o geçici bir hevestir. biraz sabret hesaba birşey olmaması için can atarsın.