Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Yalanı Dogrulamıslar
Tekil Mesaj gösterimi
  1  
Alt 10-01-2007, 18:59:27
AlwaysFc
tombala...
 
Standart

Yalanı Dogrulamıslar

Gecen ay odeme yapılmasına 3 gun kala hesabımı banlanmıstı,gerekce olarakta sahte tıklama one surulmustu halbukı bır kere bıle sahte tık yapmadı ve her gunde kontrol edıyordum.Neyse gelen maıle sınırlenmıstım,Agzıma ne gelıryorsa yazdım maıle,arada küfür de etmısım o sınırle 1,5 ay sonra gelen maıle bak sen hala sahte tık dıyor

SIze tavsıyem odeme gunune bır hafta kala kodlarınızı kaldırın bol bol banlama yapıyorlar ıcındekı paranız yanmasın barı

Başvurunuz için teşekkür ederiz.

Cevabınızı aldıktan sonra hesap verilerinizi ayrıntılı olarak yeniden gözden geçirdik. Sitenizdeki reklamlar için Şartlar ve Koşullarımız ve program kurallarımızı ihlal eden geçersiz tıklamalar üretildiğini yeniden doğruladık.

https://www.google.com/adsense/terms
https://www.google.com/adsense/policies

Yürürlükteki politikalarımızın amacı Google reklamlarının reklamverenlerimizin yanı sıra yayıncılarımız için de etkili olmasını sağlamayı kolaylaştırmaktır. Bu nedenle politikalarımız doğrultusunda sizi programa yeniden dahil edemiyoruz.

Bildiğiniz gibi geçersiz tıklamalar nedeniyle devre dışı bırakılan yayıncıların AdSense'e daha sonra katılmasına izin verilmemektedir. Bu nedenle yeni bir hesap açamazsınız.

Lütfen sonradan gelen veya tekrarlanan başvuruların dikkate alınmayacağını ve bizimle iletişim kuramayacağınızı unutmayın. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılar,

Google AdSense Ekibi
______________________________________________________

SATILIK KALİTELİ DOMAİNLER
Sponsored Links