Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - google adsense türkiyede çalışan türk webmasterlar ; kirli oyunları ve onların ...
Tekil Mesaj gösterimi
  35  
Alt 10-01-2007, 18:04:29
bAdlove
Üyeliği durduruldu

Alıntı:
edevrim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Türk insanı hile yapmaya okadar çok meraklı ki, google bunu takip etmekte zorlanıyor. Tanıdığım her 3 kişiden biri hile yapıyor google dan para kazanmak için. Ben gördüklerimi google'a bildiriyorum. Bazılarını dikkate alıyorlar ve cevaplıyorlar bazılarını sallamıyorlar. Bu dikkate alınmayanların google'dan torpilimi var acaba diye insanın aklına gelmiyor değil.
Ben bundan birkaç ay önce şu site hile yapıyor diye yazmıştım. Milletin beni bi öldürmediği kaldıydı. Sana ne, hile yapıyorsa yapıyor, sana ne oluyor filan diye yazmıştı. Bakıyorum artık böyle tepkiler gelmiyor. Milletin bu hile yapanlardan yavaş yavaş ağzı yanmaya başladı herhalde. Artık böyle tepkiler gelmiyor...
hilenin ağa babasını görmek istiyorsanız yabancı forumları biraz karıştırınız.
Türkler hile yapıyor mu? evet
Diğer milletler yapıyor mu ? evet
O halde sadece türklere/ Türkiye' den yayın yapan sitelere sitem etmek ne kadar doğru?
Siz eğer kendi çıkarınız yerine reklam vereni korumak adına böyle kızgın ve küskünseniz ve şikayet ediyosanız.
Emeğiniz karşısında şapka çıkarırım saygılar.
Sponsored Links