Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - google adsense türkiyede çalışan türk webmasterlar ; kirli oyunları ve onların ...
Tekil Mesaj gösterimi
  26  
Alt 04-01-2007, 00:58:54
Varista

Alıntı:
Zupermen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evocel'in hipotezine katılmamak mümkün değil!Neden derseniz...
Komikler - komik film resim haber gazete video komik resimler komik filmler komik haberler türkiye siteler bedava email maillist eğlence eğlenceli resimler url vermekten de hiç çekinmiyorum,2 defa ben şikayet ettim,iki defa arkadaş ve ne benim mailime nede arkadaşın mailine cevap veren bile olmadı.Oyun,video v.s yüklenirken NEDENSE hep hotel reklamı çıkıyor.
Bakınız: Komik Oyun - Moda - Gece Elbiseleri - gece elbisesi abiye kıyafet giydirme oyun sitesi kız oyunları bedava komik oyun siteleri giydirme oyunları makyaj oyunları moda oyunları komik oyun oyunlar flash oyun flaş fılaş bedava oyun oyunlar oyun siteleri

Bazen kapatıyorlarda bu sistemi normal reklam çıkıyor.Bu sitede iki hile birden var biri iframe,diğeri reklamın yüklenirken çıkıp yüklendikten sonra kapanması (bu olay yasak mail ile sordum) ve sitedeki reklamlar 4 aydır yerinde hala duruyor.
Bunun otel reklam işini anlaman çok kolay.Aç kaynak kodlarını incele neler çıkıyor karşına
vede bu site aylardır böyle çalışıyor peki eden google dur demiyor

Sponsored Links