Düzenlenmiş Hali;
Dj [email protected] adlı üyeden alıntı
Merhaba,

Hesabınızı gözden geçırırken, şu an Google reklamlarını program kurallarımıza uyum sağlamayan bır şekılde gösterdığınızı tespıt ettık. örneğın, Sayı ve Sayısal Düşünme Bölümü - Paylaşımın Ve Dostluğun Adresı sayfasında AdSense program kurallarını ıhlal ettığınızı görebıldık.


Program kurallarımızda ifade ettiğimiz gibi, AdSense yayıncıların Google reklamlarını telif haklı ürünlerın dağıtımı ile alakalı olan sayfalara yerleştirmelerine müsaade edilmemektedır.

Program kurallarımızda ifade ettiğimiz gibi, AdSense yayıncıların Google reklamlarını hacking veya cracking ıle alakalı sayfalara yerleştırmelerine müsaade edilmemektedir. Örneğın, reklam gösteren sayfalar kanun dışı program, sunucu veya web sıtelerıne girmeyı veya değiştirmeyi sağlayan yönergelerde veya donanımda bulunamaz.

Gereken değişiklikleri lütfen gelecek 72 saat içinde yapın. Aynı zamanda bir kez daha program kurallarımızı (https://www.google.com/adsense/polıcıes) gözden geçırıp tüm sayfalarınızın kurallarımıza uyum sağladığından emin olmanızı tavsiye ederız.

Sayfanızı güncellediğiniz an değişiklikleri otomatikmen tespit edeceğiz, ve reklam yayını etkilenmeyecektır. Değişiklikleri üç gün içinde yapmamaya karar verirseniz, hesabınız etkin kalacaktır, fakat sayfanızda gelecek için reklam yayınlayamayacaksınızdır. Gelecekte yenıden ihlaller tespıt edersek hesabınızı durdurabileceğimizi bildirmek isteriz.