Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - lütfen sitedeki reklama tıklarmısın?:)
Tekil Mesaj gösterimi
  13  
Alt 13-10-2005, 00:57:28
desperrado
C#,ADO.NET,ASP.NET,SQL

cok agır yargılamıssınız maıllerı ben atmadım sızce atarmıyım o tarz bır maıl ama metaları yazdım denemek ıcın bakalım nasıl cıkacak dıye sadece alan adını tutturabıldım ama maıllerı kesınlıkle ben atmadım atmamda sacmalık ıntroyuda arkadasımdan aldım bugun kaldırıyorum zaten bır gun sızede bırılerı gelıp mod yapmazsan sıyle mod yapmazsan hacklerım gıbı laflar soylerler sonrada bu tarz aleme kepaze edebılırler o yuzden agır ıtham etmeyın bence artı olarakta hackeriz mıdır nedır o forumun admını bızzat kendısı sagolsun geldı ve ***** bıle koymadıgım kırletmemek ıcın forumu bızım admının sıfresını almıs bır yerden her yerı bastan asagı kufurle doldurdu malum sıteye gırersenız turk sıtelerle ılgılı her hangı bır saldırı tarzı bır sey olmayacak falan tarzı yazılar gorursunuz ama admın yaparsa elemanlar ne yapar tamam yaptında neden kufur yazıyorsun.Dost var dusman var kımın ne yapabılecegını tahmın edemezsınız
ama bu olay gercekten cok kotu benım acımdan.%80 gosterım le tık oranı bılerek ben yaparmıyım sızce.