ilgilenen arkadaşlara tşekkür ederim beklicez artık

adit : az önce maileme cevap geldi


Merhaba Ahmet,

E-postanız için teşekkür ederiz.

Yaptığımız araştırmalar sonucunda banka hesabınızdaki alacaklı adı AdSense hesabınızda tanımladığınız EFT işlemi için tanımladığınız alacaklı adı ile farklı olduğu için bankanız ödemeyi kabul etmemiş.

Elektronik Fon Transferiniz doğru bir şekilde gerçekleştirilmediği için Ödeme Geçmişi sayfanızda bir EFT bekletme durumu görünmektedir. Bu bekletme kaldırılana kadar, size herhangi bir ödeme gönderemeyeceğiz. Bu bekletmeyi kaldırmak için lütfen EFT bilgilerinizi yeniden hesabınıza girin. Bunun için, lütfen aşağıdaki adımları izleyin:

1. https://www.google.com/adsense sayfasından hesabınıza oturum açın 2. 'Hesabım' sekmesini seçin 3. Ödeme Ayrıntıları bölümünde 'Düzenle' düğmesini tıklayın 4. 'Elektronik Fon Transferi' bölümünde 'Yeni bir banka hesabı ekleyin' radyo düğmesini seçin 5. 'Devam et' düğmesini tıklayın

Hesabınızdaki EFT bekletmesini kaldırmak için lütfen tüm ödeme ayrıntılarınızı bu sayfada yeniden girin. EFT ödemelerinizle ilgili zorluk yaşamaya devam ederseniz doğrudan bankanızla irtibata girmenizi öneririz. İşbirliğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılar,

Özgür
Google AdSense Ekibi

ewet tahmin etmiştim iş bankası hesabımda soyismimde harf yanlışlığı vardı bu durumda eski hesabı kurtaramam değilmi ?yeni açtığım ykb hesabımdan devam edeceğim yani doğrulama bekicem