Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Site hiti nasıl kazanılır ?
Tekil Mesaj gösterimi
  8  
Alt 12-12-2006, 23:07:04
balik
Üyeliği durduruldu
 
Standart
Site hiti kazanmanın bir çok yolu var ama bir tanesi hariç diğerlerinin hepsi balon - fos hittir ve gelip geçicidir. Bunların bazıları; spam kelimeler, toplistler, link değişimleri, parayla reklam verme, ya da PR yüksek site sahiplerine yalvara yakara link almaya çalışmak vs. vs. vs.
Ama bir yolu daha varki zaman geçtikçe hitiniz giderek artar ve bu hit fos hit değil gerçek hittir. Bunun reçetesi kaliteli ve özgün içeriği olan bir site yapmaktır.. Böyle bir site yaparsanız site ziyaretçileriniz sitenizi sık kullanılanlara ekler, forumlarda yazar, arkadaşlarına e-mail ile sitenizin linkini yazar, web sitesi sahipleri size (haberiniz bile olmadan) link verir, TV ve gazetelerdeki bilişim programlarında - bölümlerinde siteniz tanıtılır vs. vs.
Gördünüz mü gerçek ve kaliteli hit almak ne kadar kolay... Size bir örnek konu vereyim, mesela bulunduğunuz şehirler ilgili gerçekten kaliteli ve ayrıntılı bilgi veren güzel bir site yapın ama resimleri bir siteden, yazıları başka sitelerden kopyalayarak değil, gidin resimleri kendiniz çekin, kitapları , ansiklopedileri karıştırıp bilgi edinin ve daha sonra oturun bunları yazın..
Gördüğünüz gibi kaliteli hit kazanmanın formülü çok basit...
Başarılar..
Sponsored Links