key lerle avantaj sağlamak istiyorsan çok fazla key kullanmamalısın. meta php ye maksimum 20 key ekle. hedef sözcüklerin ve bir iki varyasyonuda olsun bunların içinde. Ana sayfanda seçtiğim maksimum 4 hedef kelimenin sıkça geçmesine çabala.. Bu sözcülerin varyasyonlarında alt sayfalara link ver. verdiğin o sayfalarda da hedef sözcüklerin bol bol geçsin. En başta meta php ye eklediğimiz geri kalan sözcüklerinde sitede sık kıllanılan sözcüklerden seçmen sanırım yararına olacaktır..
hepimizin bildiği gibi google öncelikle title içerik açıklama ve keylere bakıp ne kadar bir biri ile uyumlu ise o kadar + veriyor. Bu alanlarda uyumsuz kelimeler eksi olarak dönebiliyor olabilir( bunu kesin bilmiyorum). Birde google sıralamada tutarsız benim izlediğim. aynı kelime ile birkaç gün sonra yaptığınız aramalrda değişik site yada sıralama ile karşılaşabiliyorsunuz..
Her modül için ayrı key girmek istersen googlable eklentisini öneririm. Yine haber vb için dinamik title (haber başlıklarını explırarde title olarak gösteriyor.) öneririm. Sunucu kendininse yada sitenin kullanıcısı çok fazla değilse google ve diğer arama robotlarının siteni kolay indexleyebilmesi için googleTap(uzun ve php uzantısı yerine sayfaları daha kısa htm uzantılı gösterir) kullanabilirsin..