Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Bende banlandım :)
Tekil Mesaj gösterimi
  50  
Alt 03-12-2006, 17:31:12
LuGeLaS
Guest

Alıntı:
leet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Forumda takip ettiğim kadarıyla LuGeLaS böyle gereksiz yere yalan yanlış yazacak bir insan değil. Just my 2 cents.

yaw kardeşim niye yalan söylüyeyimki. hem kimseyi inandırmak gibi bir çabamda yok. keşke elimde olsada ekran görüntüsü atabilsem.

Alıntı:
firewall Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kardeş eğer böyle yöntemlerini gizleyeceksen burada mesaj yazmaya veya yardım istemeye hakkın yok bence(lütfen söyler misin?)
hakkımı bana senmi öğreteceksin. hem kimseden yardım felan istemedim. sadece yaptıkları anlattım ki başkaları hile yapmasın.

Alıntı:
cahveci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
10 gunde 70 k cok zor asparagaz bence hatta imkansız site ismi ne hiti ne verilen tıklama ücreti ne ?
tekrar söylüyorum kimseyi inandırmak gibi bir çabam yok hatta niye yalan söyleyyimki. tıklama ücreti falan bilmyiorum. sitede önemli bir site değil. hatta site ile değil başka bir yöntemle yaptım. hitide 200 falan panelde görünen tıklamada 50-60 civarı idi

Alıntı:
TReX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
site adını arkadaş vermiyorda hiti 200 tekilmiş günlük banlandığı için pekde araştırmaya gerek yok aslında belki ufak bi açıktır ama işe yaramadığı belli
açıkmı kapalımı bilmemde işe yarıyordu ama uyandı